خبرگزاری مترجم

آخرین اخبار علمی ایران و جهان

ترجمه متون آموزش زبان آلمانی جزء ترجمه های خاص محسوب می شود

ترجمه متون آموزش زبان آلمانی دارای لغات و اصطلاحات تخصصی است. ترجمه این متون را باید به مترجمی بسپاریم که در این رشته تحصیل کرده باشد یا آن را به خوبی بشناسد.

این رشته در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد و دارای پایان نامه است.

مطلب بعدی که باید درباره این رشته بدانید این است که ترجمه این متون را نباید به مترجم متن های عمومی بسپاریم زیرا این شخص به علت اطلاعات پایین در این زمینه تخصصی ترجمه را خراب خواهد نمود.

در ادامه می خواهیم کمی بیشتر درباره این رشته بحث کنیم اگر مایلید با ما همراه باشید.

آموزش زبان آلمانی

مؤسسه آموزش زبان آلمانی که در سال 1995 توسط سفارت جمهوری فدرال آلمان در ایران تأسیس گردید، در شمار مراکز پیشرو جهت فراگیری زبان آلمانی قرار دارد. مؤسسه آموزش زبان آلمانی برای بزرگسالان و نوجوانان دوره های مختلف در سطوح A1 تا C2 ارائه و آزمون های رسمی و بین المللی مؤسسه گوته را برگزار می کند. این مؤسسه با برگزاری دوره های آموزش مدرسین تلاش دارد موجبات بهبود کیفیت تدریس زبان آلمانی را در ایران فراهم آورد.

امروزه زبان آلمانی از محبوبیت بیشتری میان زبان آموزان و دانشجویان و فارغ التحصیلان ایرانی برخوردار شده است. مجموعه آموزش ویدئویی زبان آلمانی با این فرض تهیه شده است که مخاطب هیچ گونه دانش نسبت به این زبان ندارد. در این مجموعه آموزشی سعی بر این شده است که تمامی مباحث پایه ای برای فراگیری زبان آلمانی و استفاده آن در سطوح مختلف آموزشی و محاوره مطرح گردد؛ به طوری که تمام سؤال های بزرگ زبان آموزان راجع به نکات دستوری و ترکیب لغات و ساختارهای جمله، که شاید به راحتی در جایی و یا در کتابی کامل جمع آوری شده، پیدا نشود؛ پاسخ داده می شوند.

سفارش ترجمه

موضوعات: عمومی

ديدگاه خود را بيان کنيد