خبرگزاری مترجم

آخرین اخبار علمی ایران و جهان

ترجمه متون آموزش زبان روسی جزء ترجمه های خاص محسوب می شود.

ترجمه متون آموزش زبان روسی دارای لغات و اصطلاحات خاص است.

ترجمه این متون را باید به مترجمی بسپاریم که در این زمینه تبحر کافی داشته باشد.

ترجمه این متون را نباید به مترجمی بسپاریم که از زبان روسی آگاهی کافی ندارد.

این رشته در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد و دارای پایان نامه است.

در ادامه قصد داریم بیشتر درباره این رشته بحث کنیم اگر مایلید با ما همراه باشید.

آموزش زبان روسی

زبان روسی (ру́сский язы́к) یکی از زبان های اسلاوی و زبان رسمی کشورهای روسیه، بلاروس، قزاقستان، قرقیزستان و برخی از کشوهای کوچکتر بلوک شرق است. این زبان همچنین زبانی غیر رسمی ولی مورد استفاده در کشورهای اکراین، لاتیویا، استونی است. زبان روسی از نظر تاریخی به خانواده زبان های هندی اروپایی متعلق است و یکی از سه زبان باقی مانده از زبان های شرق اسلاوی است.

زبان روسی با 144 میلیون متکلم در اروپا بزرگترین زبان مادری اروپا از نظر جمعیت متکلمان به حساب می آید. زبان روسی همچنین از نظر تعداد افرادی که آن را به عنوان زبان مادری استفاده می کنند هشتمین زبان بزرگ دنیا به شمار می رود. این زبان همچنین یکی از 6 زبان رسمی سازمان ملل است. با توجه به اهمیت و نفوذ روسیه در جهان زبان روسی همیشه از اهمیت بالایی برخوردار بوده است.

  • در صورتی که تا به حال آشنایی با زبان روسی ندارید و هیچ چیز از آن نمی دارید می توانید از قسمت آموزش زبان روسی برای نوآموزان استفاده کنید.
  •  در صورتی که با زبان روسی آشنایی دارید و می خواهید توانایی های گرامری خود را تقویت کنید، قسمت گرامر زبان روسی کمک زیادی به شما خواهد کرد.
  • در صورتی که با زبان روسی آشنایی دارید یا تنها به برخی واژه ها و اصطلاحات کاربردی این زبان نیاز دارید به قسمت لغت دانی زبان روسی مراجه کنید.
  • قسمت تلفظ زبان روسی به شما کمک می کند در طول یادگیری جزئیات تلفظ در این زبان را یاد بگیرید و تسلط گفتاری و شنیداری بهتری بر این زبان داشته باشید.

سفارش ترجمه

موضوعات: عمومی

ديدگاه خود را بيان کنيد