خبرگزاری مترجم

اولین خبرگزاری علمی ترجمه کشور

ترجمه متون ابزار دقیق و اتوماسیون در صنایع نفت دارای ویژگی های خاصی هستند.

ترجمه متون ابزار دقیق و اتوماسیون در صنایع نفت دارای اصطلاحات و لغات تخصصی هستند که فقط مترجم خبره در این حوزه می تواند آنها را ترجمه کند.

سپردن اینگونه متون به کافی نت ها برای ترجمه تنها باعث خراب شدن ترجمه شما خواهد شد.

درست است که پول کمتری می پردازید اما جز ترجمه های بدرد نخور چیزی دریافت نخواهید کرد.

در ادامه همراه ما باشید تا کمی بیشتر راجع به این رشته باهم بحث کنیم.

ابزار دقیق و اتوماسیون در صنایع نفت

هدف از رشته کارشناسی ارشدمهندسی ابزار دقیق و اتوماسیون تربیت افرادی است که با فعالیت در زمینه های برنامه ریزی، طراحی، انتخاب تکنولوژی، مدیریت، نظارت، بهینه سازی و نوسازی سیستمهای ابزار دقیق، کنترل و اتوماسیون صنعت نفت بتوانند به نحو موثری پاسخگوی نیازهای رو به گسترش صنایع نفت کشور به تکنولوژی پیشرفته اتوماسیون باشند.

فارغ التحصیلان رشته کارشناسی ارشدمهندسی ابزار دقیق و اتوماسیون در صنایع نفت می توانند در بخش های بالا دستی و پایین دستی صنایع نفت از جمله اکتشاف، حفاری، بهره برداری، انتقال نفت و گاز، پالایشگاهها و صنایع پتروشیمی فعالیت کنند.

مهندسی ابزار دقیق و اتوماسیون از مجموعه های بین رشته ای محسوب می شود و با رشته های مهندسی برق، نفت، شیمی و مکانیک در ارتباط است.

در ادامه برای آشنایی بیشتر متقاضیان انتخاب رشته کنکور ارشد و نیز افرادی که در بازار کار به دنبال آینده شغلی بهتری هستند، اطلاعات بیشتری شامل: برنامه درسی و سرفصل دروس کارشناسی ارشدمهندسی ابزار دقیق و اتوماسیون، دانشگاه های دارای رشته ارشد مهندسی ابزار دقیق و اتوماسیون در صنایع نفت ، معرفی سایر گرایشهای ارشد و دکترای مهندسی نفت (به منظور ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر آموزش عالی)، بازارکار، وضعیت استخدام و آینده شغلی رشته کارشناسی ارشد مهندسی ابزار دقیق و اتوماسیون در صنایع نفت ارایه می شود.

سفارش ترجمه

لینک

موضوعات: عمومی

ديدگاه خود را بيان کنيد