خبرگزاری مترجم

اولین خبرگزاری علمی ترجمه کشور

ترجمه متون تربیت مربی علوم سیاسی جزء ترجمه های خاص محسوب می شود.

ترجمه متون تربیت مربی علوم سیاسی دارای لغات و اصطلاحات تخصصی می باشد.

ترجمه این متون را باید به مترجمی سپرد که در این حوزه سر رشته داشته باشد و این رشته را بشناسد و نه مترجم متن های عمومی که تخصصی در این حوزه ندارد.

این رشته در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد.

اگر مایلید بیشتر درباره این رشته بدانید ما را دنبال نمایید.

تربیت مربی علوم سیاسی

این کد رشته ها در نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد نیز موجود می باشد و در آنجا داوطلبان عزیز می توانند از احتمال قبولی خود در هر کد رشته با توجه به رتبه خود مطلع شوند و به علاوه با استفاده از ابزارها و فیلتر های مختلف بر مبنای استان، دانشگاه، نوع آموزش و دوره انتخاب های مناسب خود را پیدا کنند و نیز آن انتخاب ها را بر مبنای شرایط خود بچینند و نهایتا فایلی حاوی انتخاب رشته خود بر مبنای همین کد رشته دانشگاه ها بدست آورند و آن را مستقیما در سیستم انتخاب رشته سازمان سنجش وارد نمایند.

رشته تربیت مربی عقیدتی سیاسی از زیرمجموعه های کنکور انسانی در انتخاب رشته کنکور سراسری است .طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ،  پذیرش در رشته تربیت مربی عقیدتی سیاسی در دانشگاه های دولتی روزانهصورت می گیرد . البته در رشته تربیت مربی عقیدتی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی همپذیرش دانشجو دارد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته تربیت مربی عقیدتی سیاسی ، ظرفیت این رشته در دانشگاه ها و دوره های مختلف و همچنین دانشگاه های پذیرنده رشته تربیت مربی عقیدتی سیاسی در انتخاب رشته انسانی را معرفی کنیم .

هدف ایجاد رشته تربیت مربی عقیدتی سیاسی تربيت کارشناسان متعهد ، متخصص و علاقه‌مندى است که بتوانند نيروهاى رزمنده ، سپاه و بسيج را تحت تعليمات تربيتی ، عقيدتى – سياسى قرار دهند . طول دوره تحصیل ۴ سال است و دروس آن به ‌صورت عمومی ، مشترک و گرايش‌ هاى عقيدتى و سياسى است . بعضى دروس دوره در دو گرايش به صورت زیر است :
 منطق ، علوم قرآنی ، تفسير ، فقه و احکام و دانش سياسى .

سفارش ترجمه

موضوعات: عمومی

ديدگاه خود را بيان کنيد