خبرگزاری مترجم

آخرین اخبار علمی ایران و جهان

ترجمه متون حقوق کیفری اطفال و نوجوانان جزء ترجمه های ویژه محسوب می شود.

ترجمه متون حقوق کیفری اطفال و نوجوانان دارای لغات و اصطلاحات تخصصی است.

ترجمه این متون را باید مترجمی انجام دهد که در این زمینه تحصیلات داشته باشد.

سپردن این دست از ترجمه ها به مترجمین عمومی اشتباه بزرگی است که منجر به خراب شدن ترجمه می گردد.

این رشته در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد و دارای پایان نامه است.

در ادامه قصد داریم بیشتر درباره این رشته بحث کنیم با ما همراه باشبد.

حقوق کیفری اطفال و نوجوانان

شرايط خاص جسمي و روحي اطفال و نوجوانان در مقايسه با بزرگسالان، لزوم برخوردي متفاوت با آنها را در حوزه هاي حقوقي مي طلبد. با توجه به افزايش نرخ بزهکاري در کودکان و نوجوانان در سال هاي اخير، توجه ويژه به مسائل حقوقي آنها لازم مي باشد. لذا وجود رشته هاي دانشگاهي به منظور تربيت کارشناسان متخصص در اين حوزه بسيار ضروري است.


رشته کارشناسی ارشد حقوق کیفری اطفال و نوجوانان با این رویکرد راه اندازی شده است.

در ادامه برای آشنایی بیشتر متقاضیان انتخاب رشته کنکور و نیز افرادی که در بازار کار و کاریابی به دنبال آینده شغلی بهتری هستند، اطلاعات بیشتری شامل: برنامه درسی(سرفصل) کارشناسی ارشد حقوق کیفری اطفال و نوجوانان و تعداد واحد ها، دانشگاه های دارای رشته کارشناسی ارشد حقوق کیفری اطفال و نوجوانان، معرفی سایرگرایشهای ارشد و دکتری حقوق(به منظور ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر آموزش عالی) و معرفی فرصت شغلی و بازارکار رشته کارشناسی ارشد حقوق کیفری اطفال و نوجوانان ارایه می شود.

مشاغل زیر به طور مستقیم با رشته کارشناسی ارشد حقوق کیفری اطفال و نوجوانان ارتباط دارند و دانش آموختگان در صورت فعالیت در این مشاغل بیشترین ارتباط را بین رشته تحصیلی و شغل خود برقرار خواهند کرد :

قاضی وکیل دادیار کارشناس / مشاور حقوقی سردفتر استاد دانشگاه پـژوهـــشــگـر


توجه : فارغ التحصیلان رشته حقوق برای ورود به حوزه وکالت باید پروانه رسمی وکالت دریافت کنند. به این منظور باید در آزمون وکالت که هر ساله برگزار می شود، شرکت کرده و قبول شوند.

سفارش ترجمه

موضوعات: عمومی

ديدگاه خود را بيان کنيد