خبرگزاری مترجم

آخرین اخبار درباره ترجمه

ترجمه متون حقوق حمل و نقل تجاری جزء ترجمه های ویژه است.

ترجمه متون حقوق حمل و نقل تجاری دارای لغات و اصطلاحات خاص است.

ترجمه این متون را باید به مترجمی بسپاریم که در این رشته تحصیلات داشته باشد یا اطلاعات کافی درباره این رشته داشته باشد.

اگر ترجمه این متون را به یک مترجم متن های عمومی بسپاریم به احتمال زیاد ترجمه را خراب خواهد کرد.

این رشته در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد و دارای پایان نامه است.

اگر مایلید بیشتر درباره این رشته بدانید در ادامه ما را دنبال کنید.

حقوق حمل و نقل تجاری

نیروهایی که در بخشهای مختلف جامعه در ارتباط با مسائل بازرگانی بین المللی فعالیت می کنند (نظیر تجار، شرکتهای دولتی و خصوصی، قضات و و کلای دادگستری و مشاوران حقوقی و…)، برای فراهم نمودن زمینه مناسب جهت رشد و توسعه دانش نظری و تواناییهای علمی و کاربردی خود نیاز به استفاده ازروشهای علمی دارند. رشته حقوق حمل و نقل به منظور رفع این نیاز طراحی شده است.

هدف از این دوره تربیت دانشجویان  به منظور ارتقاء سطح آمادگی آنان برای اداره امور مربوط به حقوق حمل و نقل تجاری در سطح استانها و شهرستانها با روشهای علمی می باشد.

در ادامه برای آشنایی بیشتر متقاضیان انتخاب رشته کنکور و نیز افرادی که در بازار کار و کاریابی به دنبال آینده شغلی بهتری هستند، اطلاعات بیشتری شامل: برنامه درسی(سرفصل) و تعداد واحد ها، دانشگاه های دارای رشته حقوق حمل و نقل، معرفی سایر گرایشهای ارشد و دکتری حقوق(به منظور ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر آموزش عالی) و معرفی فرصت شغلی و بازارکار این رشته ارایه می شود.

مشاغل زیر به طور مستقیم به این رشته تحصیلی ارتباط دارد و دانش آموختگان در صورت فعالیت در این شغل بیشترین ارتباط را بین رشته تحصیلی و شغل خود برقرار خواهند کرد :

قاضی وکیل دادیار کارشناس / مشاور حقوقی سردفتر استاد دانشگاه پـژوهـــشــگـر

کارشناس گمرک توجه : فارغ التحصیلان رشته حقوق برای ورود به حوزه وکالت باید پروانه رسمی وکالت دریافت کنند. به این منظور باید در آزمون وکالت که هر ساله برگزار می شود، شرکت کرده و قبول شوند.

سفارش ترجمه

موضوعات: عمومی

ديدگاه خود را بيان کنيد