خبرگزاری مترجم

اولین خبرگزاری علمی ترجمه کشور

ترجمه متون شناخت اندیشه های امام خمینی (ره) جزء ترجمه های خاص محسوب می شوند.

ترجمه متون شناخت اندیشه های امام خمینی (ره) دارای لغات و اصطلاحات تخصصی می باشند.

ترجمه این متون را باید به مترجمی بسپاریم که در این رشته تحصیلات داشته باشد

یا حداقل این رشته را به خوبی بشناسد.

سپردن ترجمه این متون به مترجم های عمومی تنها باعث خراب شدن اینگونه ترجمه ها خواهد شد.

این رشته در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد و دارای پایان نامه می باشد.

در ادامه می خواهیم بیشتر درباره این رشته بحث کنیم اگر مایلید با ما همراه باشید

شناخت اندیشه های امام خمینی (ره)

در زمانی که افراد بسیاری نمی‌توانستند آثار و برکات انقلاب را درک کنند امام خمینی (ره) این دستاوردها را می‌شناخت و برای صدور انقلاب سخن گفتند و توانستند اندیشه دینی انقلاب اسلامی را با شیوه‌ها و ابزارهای مناسب فرهنگی به جهانیان اسلام معرفی کنند.

عضو هیئت علمی دانشگاه فردوسی مشهد افزود: بیداری اسلامی در جهان طی انقلاب اسلامی اتفاق افتاد و آرزوی امام (ره) که بیداری اسلامی بود پیش رفت اما استکبار، ارتجاع و صهیونیست، رویاروی این بیداری اسلامی قرار گرفت و خواستار آن بودند که این بیداری را به انحراف بکشند.

جواهری با بیان این‌که بیداری اسلامی آرزوی امام خمینی (ره) بود که این امر استکبار جهانی را به وحشت انداخت، گفت: همچنین دشمنان اسلام از سرعت پیشرفت اسلام در جهان شگفت‎زده شدند و کوشش کردند حرکت اسلامی را مهار و کنترل کنند و تمام تلاش خود را می‌کردند که در راه این بیداری اسلامی مانع ایجاد کنند.

وی خاطرنشان کرد: استکبار جهانی در نهایت دست به کار شد و از ارتجاع منطقه وهابیون منحرف و فاسد در راستای رسیدن به اهداف شیطانی خود استفاده کردند.

عضو هیئت علمی دانشگاه فردوسی مشهد با بیان این‌که همچنین در این راستا سازمان سیاه و موصاد احساس خطر کردند و به صحنه آمدند و تلاش کردند که رویاروی این بیداری اسلامی قرار گیرند، تاکید کرد: زیرا می‌دانستند که در قرن 21 اسلام جهان را فرا خواهد گرفت.

سفارش ترجمه

لینک

موضوعات: عمومی

ديدگاه خود را بيان کنيد