خبرگزاری مترجم

اولین خبرگزاری علمی ترجمه کشور

ترجمه متون فرماندهی و مدیریت انتظامی جزء ترجمه های نظامی محسوب می شود.

ترجمه متون فرماندهی و مدیریت انتظامی دارای لغات و اصطلاحات تخصصی است.

ترجمه این متون را باید به مترجمی بدهیم که از لغات و اصطلاحات این رشته با خبر است.

به عنوان مثال اگر ترجمه این متون را به یک مترجم متن های عادی بدهیم ترجمه خوبی نخواهیم داشت زیرا این شخص از چم و خم این رشته آگاهی ندارد و ترجمه را خراب خواهد کرد.

این رشته در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد.

در ادامه همراه ما باشید تا بیشتر درباره این رشته بحث کنیم.

فرماندهی و مدیریت انتظامی

مجموعه فرماندهی و مدیریت انتظامی یکی از رشته‌های زیرمجموعه گروه علوم انسانی در آزمون کارشناسی ارشد است. با توجه به ادغام آزمون کارشناسی ارشد سراسری و کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی، داوطلبان پذیرش در مقطع ارشد رشته فرماندهی و مدیریت انتظامی دانشگاه‌های سراسری و آزاد لازم است در زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد در سایت سازمان سنجش ثبت‌نام کنند.

سازمان سنجش نسبت به پذیرش دانشجو در گرایش‌های مختلف رشته فرماندهی و مدیریت انتظامی در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه‌های مختلف در سطح کشور اقدام می‌کند که فهرست دانشگاه‌های دارای پذیرش این رشته در دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۷ سراسری قابل مشاهده است. ظرفیت پذیرش دوره‌های مختلف روزانه، شبانه، پردیس، غیرانتفاعی، پیام نور و مجازی کارشناسی ارشد فرماندهی و مدیریت انتظامی از طریق صفحه زیر قابل مشاهده است:

همچنین فهرست واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی که در مقطع ارشد در رشته فرماندهی و مدیریت انتظامی دانشجو می‌پذیرند نیز از طریق دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۷ دانشگاه آزاد در دسترس است. با توجه به این که دانشگاه آزاد اسلامی ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد خود را اعلام نمی‎کند، در خصوص ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد ۹۷ رشته فرماندهی و مدیریت انتظامی در دانشگاه آزاد اطلاعات دقیقی در دست نیست.

سفارش ترجمه

موضوعات: عمومی

ديدگاه خود را بيان کنيد