خبرگزاری مترجم

آخرین اخبار علمی ایران و جهان

ترجمه متون مدیریت ثبت اسناد و املاک جزء ترجمه های خاص است.

ترجمه متون مدیریت ثبت اسناد و املاک دارای لغات و اصطلاحات تخصصی می باشد.

ترجمه این متون را باید مترجمی انجام دهد که در این رشته تحصیل کرده باشد و این رشته را تا حد خوبی بشناسد. سپردن این متون به دست یک مترجم عمومی کار درستی نخواهد بود زیرا این مترجم به علت عدم آشنایی با چم و خم این رشته ترجمه را خراب خواهد نمود.

این رشته در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد.

اگر مایلید بیشتر درباره این رشته بدانید در ادامه همراه ما باشید.

مدیریت ثبت اسناد و املاک

نياز جامعه و نظام ثبت اسناد و املاک کشور به نيروهاي متخصص و آشنا به مسائل ثبتي و حقوقي در زمينه هاي مختلف و همچنين ضرورت ارتقاء دانش و توانمندي شاغلين اين حوزه، اهميت وجود اين رشته دانشگاهي را روشن مي کند. اين رشته اطلاعات حقوقي جامع در حوزه ثبت اسناد و املاک را به دانشجويان ارائه مي دهد.

در ادامه برای آشنایی بیشتر متقاضیان انتخاب رشته کنکور و نیز افرادی که در بازار کار و کاریابی به دنبال آینده شغلی بهتری هستند، اطلاعات بیشتری شامل: برنامه درسی(سرفصل) و تعداد واحد ها، دانشگاه های دارای رشته حقوق ثبت اسناد و املاک، معرفی سایر گرایشهای ارشد و دکتری حقوق(به منظور ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر آموزش عالی) و معرفی فرصت شغلی و بازارکار این رشته ارایه می شود.

مشاغل زیر به طور مستقیم به این رشته تحصیلی ارتباط دارد و دانش آموختگان در صورت فعالیت در این شغل بیشترین ارتباط را بین رشته تحصیلی و شغل خود برقرار خواهند کرد :

قاضی وکیل دادیار کارشناس / مشاور حقوقی سردفتر استاد دانشگاه پـژوهـــشــگـر

توجه : فارغ التحصیلان رشته حقوق برای ورود به حوزه وکالت باید پروانه رسمی وکالت دریافت کنند. به این منظور باید در آزمون وکالت که هر ساله برگزار می شود، شرکت کرده و قبول شوند.

سفارش ترجمه

موضوعات: عمومی

ديدگاه خود را بيان کنيد