خبرگزاری مترجم

اولین خبرگزاری علمی ترجمه کشور

ترجمه متون مهندسی معماری کشتی توسط ما انجام می شود.

ترجمه متون مهندسی معماری کشتی دارای لغات و اصطلاحات خاصی است.

برای ترجمه این متون باید به مترجم خبره در این حوزه مراجعه کنیم.

اگر ترجمه این متون را به یک مترجم عادی بسپاریم ترجمه خوبی نخواهیم داشت.

این رشته دارای گرایش هایی چون سازه کشتی، هیدرومکانیک کشتی، ساخت در صنایع دریایی می باشد.

در ادامه همراه ما باشید تا بیشتر درباره این رشته بحث کنیم.

مهندسی معماری کشتی


کشور ما یکی از بزرگترین خریداران کشتی در دنیا است و ما هر سال صدها میلیون دلار کشتی می‌خریم که این کشتی‌ها شامل کشتی‌های عظیم ۵۰۰ هزار تنی که حمل و نقل نفت را انجام می‌دهند و کشتی‌های کوچکتری که کار حمل و نقل کالا را به کشورهای دیگر بر عهده دارند، می‌گردد.

رشته مهندسی معماری کشتی مجموعه ای است مرکب از دروس نظری و تحقیقاتی جهت تربیت طراحان متخصص و نیز ایجاد زمینه کافی برای درک و توسعه آنچه در مرزهای دانش فنی این رشته می گذرد.

هدف از این رشته تربیت افرادیست که به طراحی فرم بدنه کشتی، سازه و طراحی پیش برنده های سیستمهای رانش، فرمان و کنترل شناورها اقدام کنند.

رشته معماری کشتی شامل دو گرایش سازه کشتی و هیدرومکانیک کشتی می باشد. این دو گرایش در دروس اصلی مشترکند و تفاوت آنها به دروس تخصصی و انتخابی بر می گردد. به عنوان مثال در حالی که دانشجویان گرایش سازه ملزم به گذراندن درس “الاستیسیته” هستند، در گرایش هیدرومکانیک، دروس “هیدرواستاتیک پیشرفته” و “طراحی پروانه و تجهیزات پیش برنده ها” اهمیت بیشتری دارند.

در ادامه برای آشنایی بیشتر متقاضیان انتخاب رشته کنکور ارشد و نیز افرادی که در بازار کار و کاریابی به دنبال آینده شغلی بهتری هستند، اطلاعات بیشتری شامل: برنامه درسی(سرفصل) و تعداد واحدها، دانشگاه های دارای رشته مهندسی معماری کشتی گرایش سازه کشتی، معرفی سایر گرایشهای ارشد و دکترای مهندسی دریا (به منظور ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر آموزش عالی) و معرفی فرصت شغلی و بازارکار این رشته ارایه می شود.

سفارش ترجمه

لینک

موضوعات: عمومی

ديدگاه خود را بيان کنيد