خبرگزاری مترجم

آخرین اخبار درباره ترجمه

ترجمه متون نانوفیزیک جزء ترجمه های خاص محسوب می شوند.

ترجمه متون نانوفیزیک دارای لغات و اصطلاحات تخصصی است.

برای ترجمه این متون باید به یک مترجم خبره در این حوزه مراجعه نماییم.

اگر ترجمه این متون را به یک مترجم عادی بدهیم به احتمال زیاد ترجمه خوبی نخواهیم داشت.

این رشته در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد.

این رشته دارای پایان نامه است.

در ادامه همراه ما باشید تا بیشتر درباره این رتشه با هم بخوانیم.

نانوفیزیک

فناوری نانو یا نانوتکنولوژی رشته‌ای از دانش کاربردی و فناوری است که موضوعات گسترده‌ای را پوشش می‌دهد. موضوع اصلی آن نیز مهار ماده یا دستگاه‌های در ابعاد کمتر از یک میکرومتر، معمولاً حدود ۱ تا ۱۰۰ نانومتر است.

در واقع نانو تکنولوژی فهم و به کارگیری خواص جدیدی از مواد و سیستمهایی در این ابعاد است که اثرات فیزیکی جدیدی – عمدتاً متاثر از غلبه خواص کوانتومی بر خواص کلاسیک – از خود نشان می‌دهند.

نانوفناوری یک دانش به شدت میان‌رشته‌ای است و به رشته‌هایی چون مهندسی مواد، پزشکی، داروسازی و طراحی دارو، دامپزشکی، زیست شناسی، فیزیک کاربردی، ابزارهای نیم رسانا، شیمی ابرمولکول و حتی مهندسی مکانیک، مهندسی برق و مهندسی شیمی نیز مربوط می‌شود.

مهمترین اهداف رشته نانو فیزیک تربیت دانشجویان برای تحقیق و پژوهش در یکی از زمینه های تخصصی علوم و فناوری نانو و همچنینی همکاری در امر تدریس در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی می باشد.

در ادامه برای آشنایی بیشتر متقاضیان انتخاب رشته کنکور و نیز افرادی که در بازار کار و کاریابی به دنبال آینده شغلی بهتری هستند، اطلاعات بیشتری شامل: برنامه درسی(سرفصل) و تعداد واحد ها، دانشگاه های دارای رشته نانو فیزیک، معرفی رشته های ارشد و دکتری فیزیک (به منظور ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر آموزش عالی) و معرفی فرصت شغلی و بازارکار این رشته ارایه می شود.

جهت سفارش ترجمه به صورت شبانه روز در خدمت شما هستم

سفارش ترجمه

لینک خروجی

موضوعات: عمومی

ديدگاه خود را بيان کنيد