خبرگزاری مترجم

آخرین اخبار علمی ایران و جهان

دانلود آلبوم Akonda از Akon را می توانید از این صفحه دانلود نمایید.

دانلود آلبوم Akonda از Akon برای اولین بار توسط ما منتشر شده است.

دانلود آلبوم آکاندا از ایکان را از ما بخواهید.

Akon Akonda

آکاندا پنجمین آلبوم استودیویی توسط خواننده سنگالی آمریکایی، ایکان است، که تحت عنوان گروه ضبط AKonik در مشارکت با شرکت مدیریت حقوق بی.ام.جی. منتشر شده است. در ابتدا قرار بود که این آلبوم در تاریخ 18 اکتبر 2019 منتشر شود، اما انتشار آن تا هفته بعد یعنی 25 اکتبر 2019 به طول انجامید. این آلبوم پس از انتشار چهارمین آلبوم او El Negreeto ظرف سه هفته بعد منتشر شد. Akonda داری دو تک آهنگ اصلی به نام های Low Key و Wakonda می باشد.

پیش زمینهَ

ایکان اعلام کرده است که او کمپانی ضبط موسیقی شخصی خود با نام گروه AKonik را راه اندازی کرده و چهار آلبوم را تا آخر امسال منتشر خواهد نمود.

تک آهنگ ها

آهنگ های Low Key و Wakonda به عنوان تک آهنگ های اصلی آلبوم در تاریخ 19 جولای 2019 منتشر شده است. موزیک ویدیوی آهنگ دوم در آگوست 2019 منتشر شده و حضور کوتاهی از بازیگر و کمدین اهل غنا به نام مایکل بلکسون را در خود جای داده است.

Akon عنوان کرده است که موسیقی Wakonda پاسخ او به آهنگ معروف Afro B به نام Joanna بوده است و به نظر می رسد که یک موسیقی جذاب باشد.

ترک لیست آلبوم جهت دانلود

خوب دوستان در زیر هم می تونید درباره آلبوم در صفحه ویکی پدیا مطالعه کنید.

امیدوارم که از این آلبوم لذت کافی رو ببرید.

عزیزان وظیفه اصلی این سایت انجام امور خدمات ترجمه است اما چون این اعجوبه موسیقی بعد از چندین سال دوباره دارد جان تازه ای به موسیقی می دهد آلبوم او را قرار داده ایم.

امیدواریم که از شنیدن این آلبوم لذت کافی رو ببرید. با زحمات فراوان این آلبوم رو برای شما جمع آوری کرده ام.

لینک ویکی

سفارش ترجمه

موضوعات: عمومی

ديدگاه خود را بيان کنيد